Zorganizuj wesele swoich marzeń!

Zorganizuj wesele swoich marzeń!

Mieszkacie w Małopolsce i organizujecie wesele? Wieliczka to miejsce, które często jest wybierane przez Młode pary, jednak my proponujemy Wam coś innego. Na trasie pomiędzy Dobrzycami a Wieliczką, w odległości zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, znajduje się Dwór Sieraków. To rezydencja, która pochodzi z XIX wieku, jednak dzięki remontom i stosownym modernizacją, obecnie proponuje swoim gościom czterogwiazdkową jakość obsługi – zarówno hotelu, jak i restauracji.

Wesele jak z bajki

Ważna uroczystość jak wesele, potrzebuje odpowiedniej oprawy. Z pewnością zabytkowe wnętrza, urządzone w stylu angielskim, będą mogły stanąć na wysokości zadania! Dzięki nim, Wasze wesele będzie bardziej eleganckie i luksusowe, niż byłoby w tradycyjnej, współczesnej sali. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji salę balową oraz restaurację. Nasza kuchnia od lat jest wyróżniana różnymi nagrodami, a także pojawia się w ekskluzywnych przewodnikach. Staramy się gotować zdrowo i smacznie – zgodnie z aktualnymi trendami. Używamy w niewielkich ilościach soli, cukru oraz tłuszczu, a produkty kupujemy u lokalnych producentów. Gotujemy w zgodzie z naturą, dlatego nasze menu różni się w zależności od pory roku.

Zapraszamy wszystkie Młode Pary do nas na wesele. Wieliczka być może jest pierwszym tropem, gdy mieszkacie w Krakowie, jednak gwarantujemy, że to właśnie u nas znajdziecie niezapomniany klimat, który na długo zapadnie w pamięć Wam i Waszym gościom. Jeśli chcecie mieć uroczystość, jak z bajki, koniecznie sprawdźcie Dwór Sieraków!

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *