Sala weselna, o jakiej marzyliście

Sala weselna, o jakiej marzyliście

Jeśli planujecie ślub, pewnie też macie na oku sale weselne. Małopolska jest bardzo malownicza, a na jej terenie znajduje się dużo miejsc, odpowiednich właśnie na tę okazję. Dwór Sieraków, położony na trasie pomiędzy Wieliczką a Dobrzycami, w odległości zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, będzie idealnym miejscem właśnie na taką okazję.

Niezapomniane wesele na Dworze Sieraków

Dwór Sieraków to budynek, który pochodzi z XIX wieku, dzięki czemu posiada niezwykły, zabytkowy charakter. Dzięki stosownym modernizacjom i remontom, zyskał on również nowoczesny charakter i obecnie możemy pochwalić się czterogwiazdkowym standardem obsługi całego obiektu. Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy salę balową oraz restaurację, która często pojawia się w prestiżowych przewodnikach, a także zdobywa liczące się nagrody kulinarne.

Kompleks Dworu Sieraków otoczony jest przepięknym, urokliwym parkiem, który z pewnością zachęci weselników do spacerów, gdy poczują zmęczenie intensywną imprezą. Części Nowożeńców przypada on do gustu tak bardzo, że decydują się na zrobienie w nim sesji ślubnej! Pochodzące z nich zdjęcia, mają niepowtarzalny, magiczny klimat, dlatego zachęcamy do zorganizowania sobie również podobnej sesji!
Zapraszamy wszystkie osoby, które oglądają już sale weselne. Małopolska ma w zanadrzu kilka interesujących lokacji, jednak wierzymy, że to właśnie na naszym Dworze, Wasze wesele będzie najbardziej udane i niezapomniane dla wszystkich gości.

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *