Noclegi pod Krakowem

Noclegi pod Krakowem

Szukasz okazji do wyrwania się z betonowej dżungli, jednak nie chcesz lub nie masz czasu na zbytnie oddalanie się od miasta? Wspaniałe noclegi pod Krakowem znajdziesz na Dworze Sieraków. To urokliwa rezydencja z XIX wieku, która dzięki kompleksowym remontom może się dziś pochwalić czterogwiazdkową jakością.

Malownicze miejsce na weekend we dwoje

Dwór Sieraków jest usytuowany w malowniczym parku, który zachęca do romantycznych spacerów. Leśne tereny, które znajdują się wokoło dworku, świetnie nadają się także do aktywności na świeżym powietrzu, chociażby takiej, jak jazda na rowerze czy nordic walking.

Nasz Dwór to jednak nie tylko hotel, ale także doceniana i często umieszczana w przewodnikach restauracja. Gotujemy zgodnie z aktualną modą, czyli przede wszystkim zdrowo. Staramy się w jak najmniejszych ilościach używać tłuszczu, soli czy cukru.

Wszystkie nasze dania są przygotowane na bazie świeżych składników, które kupujemy u lokalnych producentów. Nasze menu zmienia się cztery razy do roku, gdyż gotujemy sezonowo i zgodnie z naturą. Naszym powodem do dumy jest też piwnica win, zawierając aż 404 etykiety wina białego i czerwonego – w żadnym miejscu w Małopolsce nie znajdziecie aż tak szerokiego wyboru.

Jak noclegi pod Krakowem, to tylko na Dworze Sieraków! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku dużego miasta, do naszego mieszczącego się w malowniczym parku dworku. Zadbamy, aby ten wypad za miasto był dla Was niezapomniany i byście niebawem chcieli znowu nas odwiedzić.

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *