Hotel – okolice Krakowa – czterogwiazdkowy standard

Hotel – okolice Krakowa – czterogwiazdkowy standard

Marzy Ci się wypad za miasto, jednak gdzie znaleźć odpowiedni do takiego wyjazdu hotel? Okolice Krakowa bogate są w miejsca, w których można spędzić spokojniejszy weekend, jednak tym, który zlokalizowany jest w bardzo dogodnej okolicy, jest Dwór Sieraków. Znajdujemy się zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, pomiędzy Wieliczką a Dobrzycami.

Czterogwiazdkowy standard obsługi

Budynek Dworu Sieraków został wybudowany w 1847 roku, jednak od tego czasu przeszedł stosowne remonty, dzięki czemu dziś możemy się pochwalić czterogwiazdkowym standardem, łącząc w sobie cechy tradycyjnej, ziemiańskiej rezydencji z nowoczesnym wyposażeniem. W naszym hotelu znajduje się również restauracja, która posiada rekomendację Slow Food Polska, a także od trzech lat jest wyróżniania przez przewodnik kulinarny Gauilt&Millau. Staramy się, by nasza kuchnia odpowiadała aktualnym trendom, używamy w jak najmniejszej ilości soli, cukru i tłuszczu, a także wybieramy tylko świeże i sezonowe produkty, ufając lokalnym producentom.

Dwór Sieraków jest w świetnej lokalizacji nie tylko na bliskie sąsiedztwo z Krakowem. W ciągu piętnastu minut można dojechać od nas do Kopalni Soli w Wieliczce, a dwadzieścia minut drogi od nas znajduje się słynna stacja narciarska w Myślenicach. Miłośnicy gór, w trochę ponad godzinę dostaną się do Zakopanem. Jeśli nie w głowie Wam wypady, to nasza okolica sprzyja wszelkiego rodzaju spacerom, wycieczkom rowerowym czy przechadzkom nordic walking.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy marzą o spędzeniu miłego czasu w zabytkowym miejscu, takim, jak nasz hotel. Okolice Krakowa proponują wiele ciekawych miejsc, jednak naszym zdaniem, to właśnie Dwór Sieraków położony jest w najbardziej malowniczej scenerii i najlepszej lokalizacji. Poza tym, posiadamy piwnicę win, w której możecie dokonać wyboru z aż 404 etykiet – żaden inny hotel w okolicy nie może pochwalić się takimi zbiorami! Jeśli więc chcecie znaleźć się w miejscu o niepowtarzalnej atmosferze, serdecznie zapraszamy na Dwór Sieraków!

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *