Hotel na konferencje w okolicach Krakowa

Hotel na konferencje w okolicach Krakowa

Miejscem, w którym warto zorganizować wydarzenie na pewnym poziomie, jest hotel. Konferencje, Kraków – jeśli te dwa słowa ostatnio najczęściej wpisujesz w swojej wyszukiwarce, to wydaje nam się, że Dwór Sieraków będzie idealną propozycją dla Ciebie. Ten oddalony o 20 kilometrów od Krakowa Dworek, zlokalizowany na trasie pomiędzy Wieliczką a Dobrzycami, to idealne miejsce na zorganizowanie ważnej konferencji.

Konferencje na profesjonalnym poziomie

Dwór Sieraków to XIX-wieczny budynek, który dzięki remontom i modernizacjom, oferuje dzisiaj czterogwiazdkowy standard. Wszystkie nasze sale konferencyjne nie tylko cieszą oko zabytkowymi wnętrzami, ale zostały również wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, pozwalający na przeprowadzanie każdego rodzaju prezentacji.

Po udanych spotkaniach, zapraszamy do naszej restauracji, która zdobywa prestiżowe nagrody i często jest umieszczana w różnych przewodnikach. Gotujemy smacznie i zdrowo, zgodnie z aktualnymi trendami. Proponujemy również catering na konferencje i pakiety degustacyjne, które z pewnością umilą intensywne spotkania. Zapraszamy też na spacer do naszego malowniczego parku, by przewietrzyć umysł, a po całej konferencji do kąciku SPA i na odpoczynek do luksusowych pokoi hotelowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zorganizować konferencję na światowym poziomie. Gwarantujemy, że nasza profesjonalna obsługa stanie na wysokości zadania, by wszystko przebiegło zgodnie z Waszym planem.

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *