Dworki w okolicach Krakowa

Dworki w okolicach Krakowa

W okolicach Krakowa znajdują się przepiękne dworki. Małopolska to region, w którym bardzo dużo jest miejsc, w których mieszkała ówczesna szlachta czy ziemiaństwo. Niektóre pełnią rolę zabytków lub muzeów, część z nich zaaranżowana jest jednak na hotele i restauracje. Tego typu obiektem jest właśnie Dwór Sieraków. Oddalony zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji i w malowniczym otoczeniu. Stanowi doskonałą odskocznię od miejskiej dżungli, a także dzięki swojemu położeniu, wspaniałą bazę wypadową.

Piękne wnętrza i malowniczy park

Wnętrza na Dworze Sieraków zachowują swój zabytkowy charakter, jednak dzięki kompleksowemu remontowi, zapewniają nowoczesne wyposażenie i czterogwiazdkowy standard. Zostały urządzone w angielskim stylu, co bardzo pasuje do tych wzniosłych pomieszczeń. Na terenie naszego obiektu znajduje się również restauracja, w której będziecie mieli okazję skosztować przepysznych dań. Gotujemy posiłki zgodnie z aktualnymi trendami – zdrowo i sezonowo, staramy się w jak najmniejszych ilościach stosować sól, cukier czy tłuszcz, a także używać świeżych, sezonowych produktów.

Piwnica win – nasz powód do dumy!

Liczne dworki zapewniają różne atrakcje, jednak jedna rzecz jest dla nas absolutnie unikatowa. Posiadamy piwnicę win, która obejmuje aż 404 etykiety, wśród których znajdziecie zarówno wina białe, jak i czerwone. Tak szeroki wybór jest powodem naszej dumy i wyróżnia nas na tle konkurencji w całej Małopolsce. Jeśli jesteście koneserami wina, Wasz wybór koniecznie powinien paść na Dwór Sieraków!

Coraz większą popularnością wśród turystów cieszą się właśnie dworki. Małopolska, w której znajduje się historyczna stolica Polski, wręcz zachęca, by poszukać atrakcji właśnie w tego typu miejscach. Jeśli nie chcecie za bardzo oddalać się od Krakowa, a poczuć ten niesamowity klimat, serdecznie zapraszamy na Dwór Sieraków. Gwarantujemy, że miło spędzicie u nas czas – nasza obsługa na pewno tego dopilnuje.

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *