Dworek – wesele Twoich marzeń!

Dworek – wesele Twoich marzeń!

Wesele to jedna z ważniejszych wydarzeń dla wielu ludzi, ważne więc, by odbywała się w odpowiedniej atmosferze. Odpowiednia wzniosłość i elegancja z pewnością sprzyjają właśnie takiemu odbiorowi sytuacji. W związku z tym, coraz więcej Młodych Par, jako miejsce organizacji takiej uroczystości, wybiera dworek. Wesele urządzone w takim miejscu, dzięki zabytkowym przestrzeniom, od razu nabiera innego charakteru. Jednym z idealnych miejsc, do zorganizowania przyjęcia weselnego w starym stylu, jest Dwór Sieraków. Nie tylko znajduje się zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, ale również położony jest w wyjątkowo malowniczym miejscu, które idealnie pasuje do romantycznej aury imprezy weselnej.

Dwór Sieraków – wyjątkowe miejsce na Wasze wesele

Dwór Sieraków to zabytkowy budynek z XIX wieku, który dzięki stosownym remontom, zamienił się w nowoczesną, czterogwiazdkową restaurację i hotel. Nowoczesne wyposażenie miesza się z pięknymi wnętrzami, które zostały urządzone w iście angielskim stylu. Unosząca się w powietrzu atmosfera elegancji i wzniosłości, pozwoli Wam przeżyć ten dzień w jeszcze bardziej uroczystym nastroju.

Sieraków to jednak nie tylko dworek. Wesele nie może się udać, jeśli goście nie będą mogli choć na chwile odsapnąć od intensywności takiego wydarzenia. Nasz dworek otoczony jest pięknym, malowniczym parkiem, w którym można udać się na relaksujący i wyciszający spacerek. Wszystkie Młode pary i goście zawsze go doceniają. Niektóre Nowożeńcom podoba się tak bardzo, że decydują się na zorganizowanie w nim sesji ślubnej. Zdjęcia powstające na nich, posiadają niesamowity klimat i oddają magię tego dnia – zachęcamy więc do skorzystania z tej okazji!

Zapraszamy wszystkie Młode Pary, które chcą spędzić swoje wesele w iście szlacheckim stylu. Dwór Sieraków gwarantuje nie tylko niezapomnianą atmosferę, ale również profesjonalną obsługę, która zadba o to, abyście Wy i Wasi goście, długo nie zapomnieli tego wydarzenia. Zapraszamy na oględziny w każdy dzień tygodnia.

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *