Dworek pod Krakowem – idealny na różne okazje

Dworek pod Krakowem – idealny na różne okazje

Dwór Sieraków to dworek pod Krakowem, który został wybudowany w XIX wieku. Dzięki kompleksowym remontom, obecnie służy jako miejsce organizacji różnych wydarzeń, a także jako hotel, dla osób które chcą uciec przed zgiełkiem wielkiego miasta.

Szlacheckie wesele

Nasz dworek pod Krakowem został urządzony w angielskim stylu. Zabytkowe wnętrza w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami, tworzą elegancką i wzniosłą atmosferę, dzięki której jest on idealnym miejscem na zorganizowanie wesela. Nasi goście chwalą sobie nie tylko piękne wnętrza, ale także smaczną kuchnię i pyszny alkohol. Posiadamy piwnicę win, w której znajduje się ponad 400 etykiet do wyboru dla naszych gości – żaden inny dwór nie ma czegoś takiego w swojej ofercie.

Wypad za miasto

Dwór Sieraków stanowi idealne miejsce dla osób, które chcą uciec z betonowej dżungli. Znajdujemy się zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, pomiędzy Wieliczką a Dobrzycami. Dojazd do nas jest naprawdę prosty, a poza tym nasza lokalizacja jest bardzo dogodna, gdyż wszędzie od nas blisko, np. do Wieliczki czy na pobliską stację narciarską. Nie jesteśmy jednak tylko wspaniałą bazą wypadową, gdyż otacza nas malowniczy park i piękne tereny, które wprost zachęcają do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych czy innych aktywności na świeżym powietrzu.

Konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe

Dworek pod Krakowem to także świetnie miejsce na organizację przeróżnych spotkań o bardziej formalnym charakterze. Wszystkie sale, przeznaczone właśnie w takim celu, zostały wyposażone w najlepszy sprzęt audiowizualny, dzięki któremu prezentacje przebiegną dokładnie tak, jak będziesz chciał. Mamy specjalnie przygotowaną ofertę dla tego typu wydarzeń, w której znajdują się między innymi różne pakiety degustacyjne. Nasi goście mogą odpocząć w przygotowanych dla nich, ekskluzywnych pokojach hotelowych, a Ci najbardziej wyczerpani, mogą również skorzystać z naszego SPA, gdzie mogą zażyć kąpieli w jacuzzi lub wybrać się na relaksacyjny masaż.

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *