Dwór Sieraków to idealny dworek na wesele

Dwór Sieraków to idealny dworek na wesele

Dwór Sieraków to idealny dworek na wesele. Tego typu miejsca wspaniale sprawdzają się, gdy chodzi o tego typu uroczystości, gdyż nadają całej imprezie bardziej wzniosłej, adekwatnej do tego typu imprezy, atmosfery. Nasz budynek został wybudowany w XIX wieku, jednak dzięki remontom, łączy w sobie klimat ziemiańskiego dworku z nowoczesnym wnętrzem, urządzonym w urokliwym stylu angielskim.

Malowniczy park

Nasz dworek na wesele znajduje się w sercu malowniczego parku. Młode pary często nie zwracają uwagi na otoczenie, w jakim będzie odbywać się impreza weselna. To duży błąd, gdyż ona jest również odpowiedzialna za to, w jakiej atmosferze będzie przebiegać cała uroczystość. Poza tym, możliwość przespacerowania się parkiem, zawsze daje możliwość gościom, by odsapnąć, gdy zostaną przytłoczeni intensywną zabawą Wielu Nowożeńców, ze względu na urokliwy charakter naszego parku, decyduje się na zorganizowanie w nim sesji ślubnej. Zdjęcia, które podczas niej powstają, mają magiczny i niepowtarzalny klimat, dlatego zachęcamy wszystkich, by przemyśleli to rozwiązanie.

Najlepsze jedzenie i szeroki wybór alkoholi

To, co goście najbardziej zapamiętują z wesela, to jedzenie i alkohol. Nasza kuchnia gotuje zgodnie z aktualnymi trendami – zdrowo, sezonowo i z niewielką pomocą soli, cukru czy tłuszczu. Ufamy przede wszystkim lokalnym producentom, którzy dostarczają nam świeże składniki. Ponadto, posiadamy unikatową w tym regionie piwnicę win, w skład której wchodzi aż 404 etykiet białego i czerwonego wina do wyboru przez Nowożeńców. Po dokonaniu selekcji, wino jest dostępne dla gości weselnych w nieograniczonych ilościach.

Zapraszamy wszystkie Młode pary, gdyż Dwór Sieraków to idealny dworek na wesele. Nie tylko piękne wnętrza, ale także pomocna i profesjonalna obsługa sprawią, że Wasza impreza weselna będzie dokładnie taka, jak ją sobie wymarzyliście. Zapraszamy na oględziny codziennie – ze względu na bliską odległość od Krakowa, przyjechanie do nas nie stanowi problemu nawet w roboczy dzień tygodnia!

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *