Dwór Sieraków – malownicza rezydencja w okolicach Krakowa

Dwór Sieraków – malownicza rezydencja w okolicach Krakowa

Bardzo popularnym miejscem do organizowania różnych ważnych spotkań czy uroczystości, jest w ostatnim czasie dworek. Kraków to miejsce, w którym można spotkać wiele budynków tego typu, jednak jeśli ktoś chce uciec od zgiełku miasta, powinien zajrzeć w miejsce, które znajduje się zaledwie 20 kilometrów od niego. Pomiędzy Wieliczką a Dobrzycami znajduje się Dwór Sieraków, łączący w sobie urok ziemiańskiego dworku ze współczesnym standardem.

Hotel, restauracja i nie tylko

Naszymi szczególnymi powodami do dumy, są nasz hotel i restauracja. Dzięki stosownym remontom, nasze wnętrza, pomimo XIX-wiecznego rodowodu, są na czterogwiazdkowym poziomie. Zabytkowe wnętrza wspaniale współgrają z angielskim stylem, w którym zostały urządzone. Nasze sale konferencyjne, w których mogą odbywać się ważne spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia, zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu każde tego typu spotkanie przebiegnie na zadowalającym i profesjonalnym poziomie.

Nasza restauracja serwuje dania zgodne z aktualnymi trendami. Gotujemy smacznie, ale zdrowo, opierając się na świeżych i sezonowych produktach od lokalnych producentów. Od lat otrzymujemy prestiżowe nagrody za jakość i sposób przygotowania naszego jedzenia. Staramy się używać tłuszczu, cukru i soli w zaledwie minimalnych, koniecznych ilościach. Naszym powodem do dumy jest również nasza piwnica win, w której znajduje się aż 404 etykiet win białych oraz czerwonych, co jest unikatowe w skali województwa.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zorganizować wydarzenie, które ma zrobić wrażenie na osobach w nich uczestniczących – świetnym miejscem będzie z pewnością nasz dworek. Kraków to miasto, które oferuje wiele wspaniałych miejsc, jednak tylko u nas odpoczniesz od gwaru i hałasu. Gwarantujemy, że atmosfera naszego miejsca, a także profesjonalna obsługa, która zawsze chętnie służy pomocą, sprawi, że czas spędzony na naszym dworku, będzie przez Was niezapomniany.

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *