Dwór Sieraków – dom weselny dla Ciebie!

Dwór Sieraków – dom weselny dla Ciebie!

Pierwszą rzeczą, na jakiej skupia się Młoda para organizująca wesele, to domy weselne. Małopolska proponuje wiele wspaniałych miejsc, w których można urządzić tę uroczystość – Dwór Sieraków z pewnością jest jednym z nich. Położony zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, na trasie pomiędzy Wieliczką a Dobrzycami, powinien przypaść do gustu wszystkim osobom, które chcą uciec od zgiełku wielkiego miasta.

Dwór w samym centrum malowniczego parku

Dwór Sieraków to budynek pochodzący z XIX wieku, który dzięki kompleksowemu remontowi, zyskał nowoczesny standard. Piękne, zabytkowe wnętrza, urządzone w stylu angielskim, każdorazowo robią wrażenie na odwiedzających nas gościach. Do dyspozycji Młodej Pary i jej gości oddajemy salę balową, a także restauracja. Nasza kuchnia na pewno również przypadnie Wam do gustu – staramy się gotować zgodnie z aktualnymi trendami, używając soli, cukru i tłuszczu w zaledwie minimalnych ilościach. Ufamy lokalnym producentów i wybieramy świeże i sezonowe składniki. Unikatowa w skali Małopolski jest nasza piwnica win, w której znajdują się aż 404 etykiety wina białego i czerwonego. Gdy Para Młoda dokona wyboru, wino będzie dostępne dla ich gości bez ograniczeń.

Zapraszamy na Dwór Sieraków, pozytywnie wyróżniającego się, jeśli chodzi o inne domy weselne. Małopolska oferuje wiele wspaniałych miejsc, jednak to właśnie nasz Dwór znajduje się w centrum pięknego, malowniczego parku i znajduje się w tak bliskiej odległości od Krakowa.

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *