Centrum konferencyjne na miarę Waszych potrzeb

Centrum konferencyjne na miarę Waszych potrzeb

Szukasz miejsca do urządzenia ważnego, formalnego wydarzenia?  czasem warto oderwać się od miejskiej dżungli, gdyż taka zmiana otoczenia pozytywnie wpływa na elastyczność myślenia. Dwór Sieraków to Musisz koniecznie zwrócić uwagę na miejsca takie jak centrum konferencyjne. Kraków to miasto, w którym nie brakuje tego typu przestrzeni, jednak miejsce, gdzie Ty i Twoi towarzysze będziecie mogli odetchnąć świeżym powietrzem i spojrzeć na różne sprawy z innej perspektywy.

Sale konferencyjne na terenie malowniczego parku

Dwór Sieraków znajduje się w odległości zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, pomiędzy Wieliczką a Dobrzycami. To budynek pochodzący z XIX wieku, który dzięki kompleksowym remontom zyskał nowe życie. Obecnie wszystkie nasze sale konferencyjne nie tylko zachwycają zabytkowym charakterem, ale również są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu każda prezentacja przebiegnie zgodnie z planem. W ramach relaksu proponujemy przechadzkę naszym malowniczym parkiem, a także pakiety degustacyjne. Dla tych najbardziej zmęczonych, został przygotowany kącik SPA, w którym mogą się oddać regenerującej kąpieli w jacuzzi lub relaksacyjnemu masażowi. Goście następnie mogą udać się na spoczynek do eleganckich pokoi hotelowych.

Zachęcamy do wyboru Dworu Sieraków jako centrum konferencyjne. Kraków może i oferuje nowocześnie wyposażone sale, jednak niepowtarzalny klimat znajdziecie tylko u nas. Możecie być pewni, że wszyscy zaproszeni goście będą zachwyceni!

Ania

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *